Як вибрати тонометр?

13/02/2015

Ні для кого не секрет, що своє здоров'я потрібно берегти. Особливо якщо це стосується серцево-судинної системи, адже одне з найпоширеніших захворювань-саме артеріальна гіпертонія (підвищення артеріального тиску).

Артеріальна гіпертонія насправді досить небезпечна і може призвести до різного роду ускладнень, а саме-інсульту, інфаркту, ішемічної хвороби серця, ниркової недостатності. Тобто серце, нирки, головний мозок і очі, а також і інші наші органи є постійними мішенями цієї хвороби. Багато з нас, хворіючи на гіпертонію, навіть і не підозрюють про її існування, так як у цієї недуги є досить підступну властивість-ніяк себе не проявляти. Але, якщо вона і вирішує дати про себе знати, то це може виразиться по-різному: у когось часто болить голова, у інших це нудота, у третіх-задишка і болі в області серця, порушення сну, особливо, якщо це проявляється досить часто. У таких випадках існує найвірніший спосіб розпізнати і запобігти розвитку гіпертонії-це регулярно міряти артеріальний тиск, навіть в тих випадках, коли ви себе прекрасно почуваєте!  

В такому випадку Вам не обійтися без такого апарату як тонометр . Але перш ніж купувати тонометр необхідно визначити критерії вибору: функції і індивідуальні особливості (комплектація, ціна, розмір, дисплей, підсвічування, спосіб вимірювання, наявність особливих захворювань і т.д.).

  На сьогодні є багато різновидів даного апарату, тому в першу чергу потрібно визначитися який тонометр вам необхідний:

Якщо взяти механічний тонометр -це традиційний апарат, який ми звикли бачити з давніх-давен. Механічні тонометри надають найбільш точні результати і вважаються одними з найнадійніших. Величезною перевагою є недорога ціна і простота механізму. Але є невелика складність у використанні, особливо якщо Ви ослаблені або є проблеми зі слухом.

Автоматичні тонометри, на відміну від механічних, досить прості у використанні, так як артеріальний тиск вимірює сам прилад, вам потрібно всього лише надіти і затягнути манжету. Все інше за вас зробить сам тонометр. Такий апарат відмінно підійде літнім людям, а також тим у кого немає навичок використання механічних тонометрів.

Тонометр напівавтоматичний поєднує в собі частину автоматичного і частина механічного тонометра. У напівавтоматичного тонометра присутній електронний екран і помпа для накачування повітря в манжету. Даний апарат найбільше підходить для використання вдома. Плюси напівавтоматичного тонометра: ­ точність вимірювання, відмінне співвідношення «якість-ціна». А найголовніше, що у даної моделі немає недоліків, якщо не враховувати того, що перед початком експлуатації потрібно ознайомитися з докладною інструкцією.

А ось зап'ястний тонометр відмінно підійде для тих користувачів, які люблять подорожувати, займаються спортом. Він укомплектований по мінімуму, а значить досить компактний. Дуже простий у використанні, але може «грішити» на кілька одиниць тиску.

Після того як ви вирішили, який тонометр вам потрібен (функції, критерії) і визначилися з оптимальною вартістю, вам доведеться ще й вибір бренду, а на сьогодні їх досить немало. Провідними світовими виробниками тонометрів вважаються три компанії:

Omron (Японія) ;

Microlife (Швейцарія) ;

AND (Японія) .

Але перед вибором тонометра в свою домашню аптечку не забудьте проконсультуватися з фахівцем. У мережі ортопедичних салонів Орто-Лайн ви завжди отримаєте компетентну допомогу у виборі оптимального тонометра саме для вас!

Будьте здорові,

Ваш Орто-Лайн!

Коментарі

Не знайдено коментарів

Написати відгук